MACIEJ DURKO

"EURO DDD" MACIEJ DURKO

Nazwa firmy"EURO DDD" MACIEJ DURKO
ImięMACIEJ
NazwiskoDURKO
Numer NIP8862739718
Numer REGON021512991
MiejscowośćWałbrzych, powiat Wałbrzych, woj. DOLNOŚLĄSKIE
UlicaWronia 10
Kod pocztowy58-300
Data rozpoczęcia działalności30/04/2011
Klasyfikacja PKD81.29.Z - Pozostałe sprzątanie; 47.26.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach; 47.29.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach; 47.62.Z - Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach; 47.75.Z; 47.76.Z; 47.78.Z; 64.19.Z; 64.99.Z; 92.00.Z
Informacje o wizytówcenumer ID: 4267; rejestracja: 30/04/2011; liczba odsłon: 108

Czytaj opinię o firmie(1)

  • Opinia negatywna10/03/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    PORAŻKA. Trudno znaleźć pozytywy. Ja odnajduję dwa plusy. Panowie byli codziennie, byli trzeźwi i nic się im nie klei do rąk ale to powinien być standard, choć u nas nie jest i dlatego wyróżnienie dla pracowników tej firmy w tym zakresie. Lubią korzystać z narzędzi które znajdą bo swoich niedobór. Na szczęście jednak nie przywłaszczają ich sobie. Poziom fachowości - mierny staranność - żadna. Byle jak, byle szybko. Dlaczego? Bo tak się robi. Patrząc Ci w oczy, z uśmiechem zrobią z Ciebie WAŁA. Trudno odnaleźć w budowanym obiekcie wymiary, kąty, piony czy poziomy. Generalnie jak wyjdzie tak będzie. Dlatego generalnie PORAŻKA. A - jeszcze jeden plus: co było uzgodnione - naprawili/poprawili choć metoda/materiał użyty do tego się nie nadawał. Ale im wszystko jedno co do czego służy. Resztę poprawiam sam bo szkoda nerwów na partaczy. Radzę się wystrzegać, choć ponoć i tak nie byli aż tacy źli (to opinia człowieka z branży). To jak robią ci źli? Przerażające. Właściciel to mimo wszystko uroczy, przemiły człowiek. Bardzo pewny siebie. Niesamowicie kontaktowy. Jednak mistrz autopromocji i marketingu ale także lawiranctwa i wciskania kitu z premedytacją.
    Andrzej

Dodaj opinię o firmie

Aby dodać opinię o firmie - "EURO DDD" MACIEJ DURKO - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest jeden plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!